Godziny otwarcia: 8:00 – 19:00

Nasz zespół

>
mgr Karolina Krajewska
Karolina-Krajewska-rehabilitacja-fizjoterapia
Karolina Krajewska
Magister Fizjoterapii
0.0/5
Rodzaje Terapii:
Fizjoterapeutka, Fizjoterapeutka uroginekologiczna, Fizjoterapeutka dziecięca
Rozwój Naukowy:
  • Tytuł naukowy magistra fizjoterapii, Gdański Uniwersytet Medyczny (2019 r.).
Parę słów o sobie:

Karolina Krajewska jest dyplomowaną fizjoterapeutką. Studia magisterskie ukończyła na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Swoją przygodę z fizjoterapią zaczęła jako praktykantka w Centrum Terapii Wyspa w Gdańsku w 2019 roku, okazało się, że praca z dziećmi przyniosła jej tyle satysfakcji, że została na dłużej . Obecnie specjalizuje się w terapiach wad postawy i skoliozach.

Z czasem zaczęła poszerzać zakres edukacji o tematy uroginekologiczne i obecnie również pomaga kobietom. Fizjoterapia uroginekologiczna to nie tylko terapia dna miednicy, ale również praca z ciałem, techniki oddechowe, relaksacyjne oraz przede wszystkim edukacja pacjenta i profilaktyka dla kobiet w każdym okresie życia.

Karolina aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach aby poszerzać swoją wiedzę z dziedziny fizjoterapii. Jej pasją jest praca z ludźmi, poszerzanie wiedzy z tematów zdrowotnych oraz ładowanie baterii na górskich szlakach.

Ukończone kursy:

Ukończyła wiele kursów i szkoleń, w tym m.in. z zakresu skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, diagnostyki i terapii dzieci z wadami postawy – podejście zintegrowane, blizna – terapia kompleksowa, kinesiotaping w ciąży i okresie okołoporodowym, fizjoterapia dysfunkcji dna miednicy metodą Koszli, fizjoterapia w połogu metodą Koszli, przygotowania do świadomego porodu.

Doświadczenie:

Pracuje z dolegliwościami między innymi takimi jak - nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, bolesne miesiączkowanie, bolesne współżycie, rozejście mięśni prostych brzucha, blizna po cesarskim cięciu lub nacięciu krocza. Zajmuje się również opieką okołoporodową.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Scroll to Top