Godziny otwarcia: 8:00 – 19:00

Nasz zespół

>
mgr Anna Badaszek
Anna-Badaszek-rehabilitacja-fizjoterapia
Anna Badaszek
Magister
0.0/5

„Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego.” – św. Franciszek z Asyżu”

W 1993 roku ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Staż odbywałam na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz na Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie.
Ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii Integracyjnej w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie – w paradygmacie fenomenologiczno -egzystencjalnym z elementami kierunków: systemowego, psychodynamicznego oraz metody Gestalt.
Uzyskałam uprawnienia pedagogiczne oraz trenerskie do prowadzenia treningów psychologicznych oraz warsztatów psychologicznych (Studium Treningu Grupowego w Krakowie), uczestniczyłam w szkoleniach i warsztatach dotyczących wspomagania rozwoju dziecka – Podstawy metody integracji sensorycznej( V.Maas ), Metoda terapii wielozmysłowej Delacato, ukończyłam kurs specjalistyczny „Dysleksja Rozwojowa- teoria, diagnoza, terapia”. Obecnie kontynuuję rozwój osobisty w Instytucie Studiów Franciszkańskich w Krakowie.

Od 30 lat zajmuję się niesieniem pomocy psychologicznej rodzinom z dziećmi mającymi trudności w różnych obszarach rozwoju psychomotorycznego, pacjentom z rozpoznaniem choroby nowotworowej, pacjentom hospicyjnym, pacjentom z przewlekłymi chorobami psychicznymi. Od 16 lat swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się ze studentami pracując jako wykładowca akademicki.

W trakcie konsultacji rodzinnych mogą dowiedzieć się Państwo m.in.

  • jak radzić sobie z własnymi trudnymi uczuciami (np. bezsilnością, złością)
  • jak zachować dobry kontakt i efektywną komunikację w rodzinie
  • jak rozumieć tzw. trudne zachowania i wzmocnić u dziecka zachowania, na których nam zależy.
  • jakie zmiany mogą i powinny pojawiać się w rodzinie na poszczególnych

etapach jej rozwoju

  • o granicach w rodzinie …„jedno ciało, oddzielne osoby”…
Rodzaje Terapii:
Psycholog, psychoterapeuta, trener grupowy, wykładowca akademicki
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
Scroll to Top